ZR Çanta Tel: 0850 3048216   Zrcanta.com Üye Kaydı Zrcanta.com Üye Girişi  
 
 
Zrcanta.com  
 
 

0,00 TL

 
 
   
Zenruba.com - Zenruba Tesettür, Tesettür, Tesettür Elbise, Uygun Tesettür, Tunik, Tesettür Abiye, Tesettür Giyim Modelleri

Zenruba`da "Ücretsiz İade" Hakkına Sahipsiniz


14 Gün içerisinde İade Hakkı
Ücretsiz kargo avantajından yararlanarak dilerseniz değişim yapmak istediğiniz ürünleri 14 günlük süre zarfında iade etme imkânınız bulunmaktadır. Bu süre zarfında istediğiniz bedeni satın almak için yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Abiye ve Takım Abiyelerde Değişim yapılmamaktadır

Abiye kategorisinde yer alan ürünlerde yapılmak istenen iade işlemlerinde ise ürününün mutlaka satın alınan gün içerisinde iade edilmesi şartı bulunmaktadır. Bu nedenle bu sürenin aşılması halinde ne yazık ki iade ürün talebi kabul edilememektedir.

Kargo yola çıkmadan siparişi iptal edebilirsiniz

Sipariş iptalleri ise ancak siparişin kargoya verilmemesi durumunda kabul edilebilmektedir. Kargoya verilen siparişlerde ise uygulanan iade koşulları geçerlidir. Bu nedenle bu tip taleplerinizde öncelikle sipariş durumunuzu 0850 304 82 16 numaralı müşteri hizmetleri servisimizden teyit etmeniz gerekmektedir.

Zarar gören ürünlerde İade-Değişim yapılamaz

İade işlemlerinde ürünün size gönderilen kutu ve/veya ambalajının içinde tarafınıza teslim edilen tüm aksesuarları eksiksiz olarak içerisine konulmuş ve faturası da eklenmiş şekli ile fatura ekiyle gönderilmesi gerekmektedir. Vergi Usul Kanunun 385 sayılı maddesi gereği iade işlemleri için mutlaka iade formu doldurulup imzalanması gerektiği için faturanın arkasında yer alan iade formunun eksiksiz olarak doldurularak imzalanması ve iade kargosunun içerisine konması gerekmektedir.

Siparişin iptal edilmesi durumunda sadece ürün ücretinin iadesi yapılmakta olup karşı tarafın ödediği bir kargo ücreti bulunuyorsa bu ücretin iadesi yapılmamaktadır. Sitemizden satın almış olduğunuz ürün ya da ürünlerin ücret iadeleri iade kargosunun teslim alınmasının ardından depomuzda yapılacak olup ürün kontrollerinin ardından ürünün iadeye uygun olduğunun belirlenmesinin ardından alışveriş için kullanılan kredi kartına yapılmaktadır.

Kredi kartı kullanmadan kapıda ödeme ya da banka yolu ile gerçekleştirilen ödemelerin iadesi konusunda ise fatura sahibinin kendisine ait olan banka hesap numarasının banka adı ve şube kodu ile yazılarak IBAN numarasının da iade paketine eklenmesi gerekmektedir. Ödemelerini kapıda ödeme seçeneğini kullanarak gerçekleştiren müşterilerimizin iade işlemleri de tıpkı diğer işlemlerimizde olduğu gibi yapılmakta olup ürünün kontrolünün ardından kapıda ödeme ücreti toplam fatura tutarından düşülerek kalan tutar karşı tarafın hesabına yatırılmaktadır.

Yani iade işlemlerinde iade edilmek istenen ürün ya da ürünlerin depomuza kendi orijinal kutusunda hasarsız olarak teslim edilmesi ve gerekli kontrollerin yapılarak iadeye engel bir durumun olmadığının belirlenmesinin ardından yapılmaktadır. Ürün bedeli iade edilmekte olup kapıda ödeme ya da kargo ücreti iadesi yapılmamaktadır.

İade işlemleri sadece Aras Kargo ile teslim alınır.

Zenruba Tekstil Elektronik Mağazacılık olarak indirimli kargo gönderimi yaptığımızdan dolayı Ürün iade-değişim durumlarında ürünü bize "Aras kargo" firması ile göndermeniz gerekmektedir. Farklı bir kargo firmasının aldığı-alacağı ücretler firmamızı ilgilendirmemektedir. Aras Kargo ile gönderilen ürünler iade-değişim olarak işlem görecek olup ekstra durumlarda telefonla irtibata geçebilirsiniz.

İade Adresi: Zenruba Tekstil Elektronik Mağazacılık ve Tic.Ltd Şti 
Çay İçi Mah. İstiklal Caddesi No:8 Sapanca/Sakarya

Tel: +90 850 304 8 216

İade gelene kadar Yeni Sipariş verebilirsiniz

Stoklarda yer alan ürünlerin büyük bir hızla tükenmesi nedeni ile değişim talebi ile tarafımıza iade edilen ürünler için iade işlemleri tamamlanana kadar müşterilerimizin yeni bir sipariş oluşturma imkânı bulunmaktadır.

Taksitli olarak gerçekleştirilen satışlarda iade yapılması durumunda ürün bedeli tarafımızdan kredi kartına toplam tutar olarak iade edilmektedir. Ancak bankalar iadenin geri ödenmesi konusunda iade tutarını da taksitli olarak kredi kartına yansıtmaktadır.

       

YENİ ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER

KURUMSAL

HİZMET ŞARTLARI

    Hakkımızda Üyelik ve Kullanım Şartları
    Bize Ulaşın Mesafeli Satış Sözleşmesi
      Gizlilik ve Ödeme Güvenliği
      Sipariş İptal ve İade Şartları
       
 
Özel alışveriş sitesi ZRCanta.com 'da ücretsiz iade, güvenli alışveriş ve güvenli ödemeyle alışveriş keyfini doyasıya yaşayın.
 
Çalıştığımız Kredi Kartları
 
 
 
 
 
Bayan Çanta | Zrcanta.com