ZR Çanta Tel: 0850 3048216   Zrcanta.com Üye Kaydı Zrcanta.com Üye Girişi  
 
 
Zrcanta.com  
 
 

0,00 TL

 
 
   
ÜYELİK ve KULLANIM ŞARTLARI - Zenruba Tesettür, Tesettür, Tesettür Elbise, Uygun Tesettür, Tunik, Tesettür Abiye, Tesettür Giyim Modelleri

ÜYELİK ve KULLANIM ŞARTLARI


Zenruba.com internet sitemizi ziyaret etmeniz ya da Zenruba.com internet sitemiz içerisinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanmanız halinde aşağıda yer alan koşul ve hükümleri kabul ettiğiniz varsayılmaktadır.

Bu web sitesine giriş yapılması, sitede yer alan bilgilerin ya da site üzerinde yer alan verilerin ve programların kullanımı sonucunda ortaya çıkan haksız fiil, sözleşmenin ihlali gibi dolaylı ya da doğrudan oluşabilecek zararlardan Zenruba Tekstil Elektronik Mağazacılık ve Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

Zenruba, ilgili sözleşmenin ihlal edilmesi, ihmal, haksız fiil ya da diğer nedenler sonucunda; hata oluşması, işlemin kesintiye uğraması, kesinti, ihmal konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Zenruba söz konusu olan bu site ve site uzantısı üzerinde yer alan mevcut her türlü ürün, siteyi kullanma koşulları, hizmet ve sitede yer alan bilgileri önceden herhangi bir uyarıda bulunmadan siteyi yeniden organize etme, değiştirme ve durdurma haklarını saklı tutmaktadır. Yapılan değişiklikler size üzerinden yayımlandığı anda yürürlüğe girmektedir. Siteye giriş yapılması ya da sitenin kullanılması durumunda yapılan değişikliklerin kullanıcı tarafından kabul edildiği varsayılır. Belirtilen bu koşulların tümü link verilmiş olan diğer internet siteleri için de geçerlidir.

Zenruba, ihlal, sözleşme ihlali ve haksız fiil ya da diğer nedenler sonucunda; yapılan işlemde kesinti oluşması, ihmal, hata, kayıp, silinme, kesinti, iletişimin ya da işlemin gecikmeye uğraması, hırsızlık, iletişim hatası, bilgisayar virüsü, izinsiz bir şekilde kayıtlara ulaşım, bu kayıtların yine izinsiz bir şekilde kullanımı ve değiştirilmesi gibi hususlarda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu web sitesi Zenruba tarafından kontrol edilmeyen başka web sitelerine referans ya da bağlantı içerebilir. Zenruba, söz konusu bu web sitelerinin içerdikleri başka bağlantılar ya da kendi içeriklerinden sorumlu tutulamaz.

Zenruba bu web sitesinin dizaynı ve genel görünümü ile web sitesindeki tüm resim, bilgi, Zenruba markası ile diğer markaların, www. Zenruba.com alan adı, ikon, logo, elektronik, demonstratif, yazılı, makine ya da grafikte okunmaya uygun şekilde arz edilen teknik veriler, iş modeli ve iş metodu, bilgisayar yazılımları, uygulanmakta olan satış sistemini de içermekte olan tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunları içeren sınai ve fikri mülkiyet haklarının lisans sahibi ya da sahibidir ve bu hakların tümü yasalar tarafından koruma altında bulunmaktadır. Bu nedenle web sitemizde yer alan hiçbir Materyal; kaynak gösterilmeden, kullanım öncesinde izin istenmeden, yazılım ve kod da dahil olmak üzere, kopyalanamaz, değiştirilemez, başka bir dile çevrilemez, çoğaltılamaz, postalanamaz, başka bir bilgisayar kopyalanamaz, sunulamaz, dağıtılamaz ya da iletilemez.

Web sitesinin bir kısmı ya da tamamı başka bir web sitesinde izin alınmadan kullanılamaz. Bunların aksi şekilde gerçekleştirilecek olan davranışlar cezai ve hukuki sorumluluk gerektirmektedir. Zenruba’nın kullanım şartları içerisinde belirtilmeyen diğer tüm hakları da saklıdır.

Zenruba.com web sitesi üzerinden alışveriş yapabilmek için üyelik şartı bulunmamaktadır. Zenruba.com web sitemiz üzerinden ürün ya da hizmet satın alan kişiler, bu alışverişlerinin kişisel kullanım için yapılan bir alışveriş olduğunu, yeniden satış yapmak ya da ticaret yapma amacı taşımadığını kabul etmiş sayılır.

EFT ya da havale siparişlerinin kabul edilme tarihi siparişin sisteme girdiği tarih değil, ilgili siparişin fatura tutarının Zenruba banka hesabına ulaştığının tespit edildiği gündür. EFT ya da havale yolu ile sipariş verilmesine rağmen fatura tutarının sipariş tarihini takip eden 7 iş günü içerisinde Zenruba banka hesabına geçmeyen siparişler iptal edilmektedir.

Zenruba.com yasal uyarılarını içeren bu sayfayı dilediği zaman güncelleme hakkını saklı tutmaktadır.

       

YENİ ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER

KURUMSAL

HİZMET ŞARTLARI

    Hakkımızda Üyelik ve Kullanım Şartları
    Bize Ulaşın Mesafeli Satış Sözleşmesi
      Gizlilik ve Ödeme Güvenliği
      Sipariş İptal ve İade Şartları
       
 
Özel alışveriş sitesi ZRCanta.com 'da ücretsiz iade, güvenli alışveriş ve güvenli ödemeyle alışveriş keyfini doyasıya yaşayın.
 
Çalıştığımız Kredi Kartları
 
 
 
 
 
Bayan Çanta | Zrcanta.com